PËRKUJDESJE PËR FËMIJËT

Dhëmbë të bukur dhe të shëndetshëm per femijet tuaj

PËR DHËMBË SI DIAMANT

Dhëmbët meritojnë respekt… Sigurohuni që ato të trajtohen nga profesionistë!

Rezervo një takim

Pse kujdesi dentar ?

Buzëqeshja jonë, së bashku me shikimin tonë, janë mënyra jonë e prezantimit të botës dhe reagimi i njerëzve kur shoqërohen me ne mund të varet prej tyre, meqenëse këto pika mund të jenë shumë ekspresive dhe përmes tyre ne mund t’i bëjmë të tjerët të shohin qëllimet tona, ndjenjat tona, si ndihemi dhe gjëra të tjera. Ata janë vendimtarë për komunikimin jo verbal, pasi kur flasim me dikë ose prezantohemi është gjëja e parë që shikojmë dhe prej aty mund të përcaktojmë shumë gjëra. Prandaj, rëndësia e kujdesit për to në mënyrë që ata të duken të paraqitshëm është jashtëzakonisht e rëndësishme.

Shërbimet tona

Implantologji

Kirurgji

Protetike

Zirkon

Emax

Trajtim dentar per femijet

Specialistët tanë

Dr. Fabiola Zhorri

Dr. Armela Xhengo

Dr. Suela Alilaj

Vlerësimet e klientëve

Super e kenaqur me punen profesioniste te dentistes me te mire qe kam njohur ndonjehere. Kisha pasur shume probleme me gingivat dhe me uren ne 4 dhembet e pare, isha shume e palumtur me buzeqeshjen time dhe e kisha gjithmon kompleks derisa njoha dentisen qe ma sygjeruan dhe mbas 1 viti dhe nje pune tejet te lodhshme dhe te veshtire ja dolem me punen e saj te perkryer te kisha buzeqeshjen qe gjithmon kam enderruar! Jo vetem 1 dentiste shume e talentuar por dhe nje njeri shume suportiv qe te ben te buzeqeshesh dhe te mos kesh frike! ❤ Nuk mund te mos e rekomandoj mjaftueshem, eshte me e mira! Ju keshilloj te gjitheve!

Enxhi

Super i kenaqur eshte shume Dentiste perkryer dhe e perkushtuar ne punen e saj dhe shume e thjeshte,ndihesh shume rehat menyra se si te trajton punon me shume dashuri ne punen qe ben

Mikel

Çdo pacient i ri merr:

  • Konsultim
  • Orto-pantograf dixhital me rreze X
  • Extraction
TOP